Srdečne vás vítam v mojej fotogalérii dodesfoto. Moje hobby je fotodokumentácia železničnej tématiky. Momentálne fotografujem so Zrkadlovkou PENTAX k5. Na mojom Hard disku sa začalo kopiť množstvo fotografií a mal som v tom už neporiadok. Preto som sa rozhodol že najrozumnejšie bude vytvoriť galériu, ktorá bude prehľadná a hlavne jednoduchá na prezeranie toho, čo som kde a kedy v minulosti pofotil. Galéria je preto rozdelená na možnosť rozdelenia podľa HDV ,podľa jednotlivých trati a na zahraničie.

Galéria podľa typu HDV: je asi každému čo sa zaujíma o železnice známa a je v každej fotogalérii samozrejmosťou.

Galéria podľa trati: je už ale menej zaužívaná no má dosť do seba. Hlavne keď je vidno na čo všetko sa dá pofotiť na jednotlivej trati a aké fotofleki sa tam nachádzajú.

Galéria zahraničie: Najviac fotografujem železnice na Slovensku ale s času na čas nepohrdnem ani fotografovaniu v zahraničí. V tejto galérii sa preto nachádzajú zahraničné fotografie, no tie sú rozdelene iba podľa štátov. Jednotlivé trate by v tomto prípade boli zbytočné, pretože by sa často stalo, že s trati v zahraničí by sa nachádzala iba jedna fotografia.

Časom som dostal nápad, že by mohlo byt užitočné zoraďovať fotografie aj podľa miesta vyfotenia. Pri otvorenéj fotografii Stačí iba kliknúť na miesto napr.Horna Štubňa a fotografie sa zoradia iba tie ktoré boli vyfotené v Hornej Štubni. Taktiež je tu možnosť kliknúť na vlak. Napr. R834 a taktiež sa zobrazia fotografie rýchlika 834 a miesta kde som ten rýchlik vyfotil.

Fotogaléria je verejná a je tu možnosť aj komentárov na ktoré rad odpoviem. Stačí iba pod fotografiu napísať, čo vás zaujíma. Samozrejme odpovedať budem iba na slušné komentáre.Aj kritika sa dá slušne napiísať.Na komentáre s účelom rýpania nereagujem!

Za existenciu a chod tejto galérie som vďačný dobrému kamarátovi Dávidovi Pijákovi, ktorý vyhovel všetkým mojim požiadavkám a galériu takto dobre vytvoril.Odkaz na jeho galériu nájdete dole.